بورس و بازارهای مالی

شفافیت نحوه انعقاد قرارداد آب شیرین کن کیسون

به گزارش ، شرکت کیسون قرارداد احداث آب شیرین کن از آب دریا به روش اسمز معکوس به ظرفیت دویست هزار مترمکعب در شبانه روز در شرق چابهار به روش EPC مربوط به طرح ملی نمک زدایی و انتقال آب از دریای عمان به استان‌های شرقی کشور را منعقد کرد. شرکت کیسون با سرمایه ثبت …

به گزارش ، شرکت کیسون قرارداد احداث آب شیرین کن از آب دریا به روش اسمز معکوس به ظرفیت دویست هزار مترمکعب در شبانه روز در شرق چابهار به روش EPC مربوط به طرح ملی نمک زدایی و انتقال آب از دریای عمان به استان‌های شرقی کشور را منعقد کرد.

شرکت کیسون با سرمایه ثبت شده ۲۰۱۶۰۰۰۰ میلیون ریال و نماد کیسون انعقاد قرارداد مهم – گروه الف را افشا کرد.

بر این اساس؛ موضوع قرارداد احداث آب شیرین کن از آب دریا به روش اسمز معکوس به ظرفیت دویست هزار مترمکعب در شبانه روز در شرق چابهار به روش EPC مربوط به طرح ملی نمک زدایی و انتقال آب از دریای عمان به استان‌های شرقی کشور است.

طرف قرارداد؛ شرکت تامین آب صنایع و معادن (سهامی خاص) و مبلغ قرارداد ۲۴,۶۱۴,۲۲۷ میلیون ریال است.

نحوه تسویه حساب پیمانکار مطابق قرارداد و متناسب با پیشرفت کار، صورت وضعیت ماهانه ارائه می‌نماید و کارفرما خالص صورت وضعیت را به پیمانکار پرداخت نموده و کارکرد تسویه می‌شود.

شرح جزئیات قرارداد احداث آب شیرین کن از آب دریا به روش اسمز معکوس به ظرفیت دویست هزار مترمکعب در شبانه روز در شرق چابهار به روش EPC مربوط به طرح ملی نمک زدایی و انتقال آب از دریای عمان به استان‌های شرقی کشور در تاریخ مؤثر اجرای قرارداد ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ منعقد شد.

منبع خبر :

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!