پترو پالایش

شبکه گاز در هرمزگان پایدار است

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، به نقل از شرکت ملی گاز ایران، علی ذاکری با اشاره به وقوع زلزله صبح امروز (سه‌شنبه، ۲۵مهرماه) به بزرگی ۵.۸ در استان هرمزگان، از پایداری جریان گاز طبیعی در مناطق زلزله‌زده، خبر داد و گفت: همکاران ما در واحد بازرسی فنی و نشت‌یابی در همان ساعات اولیه پس …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، به نقل از شرکت ملی گاز ایران، علی ذاکری با اشاره به وقوع زلزله صبح امروز (سه‌شنبه، ۲۵مهرماه) به بزرگی ۵.۸ در استان هرمزگان، از پایداری جریان گاز طبیعی در مناطق زلزله‌زده، خبر داد و گفت: همکاران ما در واحد بازرسی فنی و نشت‌یابی در همان ساعات اولیه پس از وقوع زلزله،  به این مناطق اعزام شدند.

وی بیان کرد: باتوجه به بررسی‌های انجام‌شده در تأسیسات و شبکه‌های گازرسانی در مناطق زلزله‌زده، تاکنون هیچ گزارشی از آسیب یا نشتی گاز مشاهده نشده و جریان گاز طبیعی در استان پایدار است و در همین زمینه به ساکنان زلزله‌زده، آرامش خاطر می‌دهیم که دغدغه‌ای در زمینه گاز طبیعی وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان اظهار کرد:  همکاران ما در واحد پست امداد و اتفاقات گاز  نیز به‌صورت ۲۴ ساعته در آماده‌باش کامل برای ارائه خدمات‌رسانی هستند.

براساس این گزارش،‌ ساعت ۸:۳۲ صبح امروز زلزله‌ای به بزرگی ۵.۳ ریشتر، فین هرمزگان را لرزاند و این زلزله در عمق ۱۹ متری زمین رخ داد. زلزله دیگری نیز ساعت ۸:۳۹ با شدت ۵.۶ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین در فارغان هرمزگان رخ داد.منبع خبر : شانا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!