اقتصاد کلان

شایعه واگذاری خودرو به نمایندگان توسط دادستانی بررسی شود

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،وزیر صمت با ارسال نامه‌ای از دادستان کل کشور خواست، به خبر نادرست واگذاری خودرو به نمایندگان در جریان استیضاح وی که در رسانه‌ها منتشر شده، در اسرع وقت رسیدگی شود. به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،سیدرضا فاطمی امین، امروز (پنجشنبه) با ارسال نامه‌ای خطاب به حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدجعفر منتظری از …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،وزیر صمت با ارسال نامه‌ای از دادستان کل کشور خواست، به خبر نادرست واگذاری خودرو به نمایندگان در جریان استیضاح وی که در رسانه‌ها منتشر شده، در اسرع وقت رسیدگی شود.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،سیدرضا فاطمی امین، امروز (پنجشنبه) با ارسال نامه‌ای خطاب به حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدجعفر منتظری از وی خواست به خبر نادرستی که منتشر شده است، رسیدگی کنند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،در این نامه آمده است: به استحضار می‌رساند روز گذشته خبر نادرستی مبنی بر واگذاری خودرو به نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،در ادامه این نامه آمده است: چنین اتهام فسادی در شأن دولت مردمی و مجلس انقلابی نیست؛ با توجه به صدمه چنین اظهاراتی به اعتماد عمومی و تضعیف سرمایه اجتماعی کشور، خواهشمند است دستور فرمایید این موضوع در اسرع وقت بررسی و اقدامات قانونی جهت تعقیب قضائی خطاکاران انجام شود.

منبع خبر : اتاق ایران آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!