بورس کالا

سکه بورسی گران تر از سکه فیزیکی

به گزارش سرمایه ایرانی,اگرچه با افزایش نرخ ارز در بازار آزاد، قیمت سکه هم برخلاف کاهش قیمت جهانی طلا، با افزایش مواجه شد اما مشاهدات معاملات امروز در بورس نشان از حباب ۱.۵ میلیون تومانی قیمت سکه بورسی نسبت به قیمت سکه فیزیکی در بازار دارد. همانطور که در تابلوی معاملات مشخص است سکه بورسی …

به گزارش سرمایه ایرانی,اگرچه با افزایش نرخ ارز در بازار آزاد، قیمت سکه هم برخلاف کاهش قیمت جهانی طلا، با افزایش مواجه شد اما مشاهدات معاملات امروز در بورس نشان از حباب ۱.۵ میلیون تومانی قیمت سکه بورسی نسبت به قیمت سکه فیزیکی در بازار دارد.

همانطور که در تابلوی معاملات مشخص است سکه بورسی در حالی که قیمت سکه تمام در بازار امروز ۱۱ ازدیبهشت حدود ۳۵ میلیون تومان بود در ابتدای روز بالای ۳۶ میلیون تومان معامله شده است، که به نظر می رسد نشان از هیجانات کاذب خریداران دارد.

به گزارش تسنیم,گفتنی است با توجه به رشد نرخ ارز، اما قیمت سکه بورسی نیز به دلیل فاصله ی معناداری که با قیمت سکه فیزیکی در بازار پیدا کرده بود در ساعت های پایانی معاملات با قیمت هایی حوالی ۳۵ میلیون تومان هم معامله شدو خریداران ابتدای روز را حسابی نقره داغ کرد.

منبع خبر : سرمایه ایرانی

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!