اخبار اجتماعیاستان ها

سرویس‌دهی رایگان اتوبوسرانی در شب نوزدهم ماه رمضان

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری بندرعباس، عمار زاهدی با تسلیت فرا رسیدن شب‌های قدر و شهادت امیرالمومنین علی (ع)، اظهار کرد: سررشته بسیاری از علوم مسلمانان به امام علی (ع) نسبت داده شده است و بسیاری از آیات قرآن کریم بر عصمت امیرالمومنین دلالت دارد. زاهدی افزود: با برنامه‌ریزی …

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری بندرعباس، عمار زاهدی با تسلیت فرا رسیدن شب‌های قدر و شهادت امیرالمومنین علی (ع)، اظهار کرد: سررشته بسیاری از علوم مسلمانان به امام علی (ع) نسبت داده شده است و بسیاری از آیات قرآن کریم بر عصمت امیرالمومنین دلالت دارد.

زاهدی افزود: با برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های انجام شده سازمان حمل‌ونقل نسبت به جابه‌جایی همشهریان پس از اتمام مراسم معنوی و پرفیض شب‌های قدر به نقاط مختلف شهر به وسیله اتوبوس‌های عمومی اقدام می‌کند.

زاهدی اضافه کرد: ۱۲ دستگاه اتوبوس پیش‌بینی شده است که امکان افزایش آن نیز وجود دارد.

وی تصریح کرد: شب نوزدهم ماه مبارک رمضان همشهریان می‌توانند از مسیرهای بلوار امام حسین (ع)، بلوار امام خمینی (ره) کوی ملت، پیامبر اعظم (ص) و میدان دفاع مقدس به مقصد مسجد جامع و استان امامزاده سیدمظفر و گلزار شهدا به صورت رایگان جابه‌جا شوند.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: پس از اتمام مراسم اتوبوس‌ها از گلزار ملکوتی شهدا، مسجد جامع و آستان امامزاده سید مظفر (ع) همشهریان را به صورت رایگان به محلات مختلف شهر جابه‌جا می‌کنند.

زاهدی افزود: ایاب و ذهاب رایگان همشهریان در شب‌های ۱۹، ۲۱و ۲۳ ماه مبارک رمضان انجام خواهد شد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!