دسته بندی نشده

سرمربی تیم ملی والیبال هنگ‌کنگ: شانسی برای پیروزی نداشتیم/ جو سالن برای ما وحشتناک بود

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، تیم ملی والیبال ایران امروز _یکشنبه بیست‌ونهم مردادماه_ از ساعت ۱۹:۱۵، در چارچوب نخستین دیدار خود از مسابقات والیبال قهرمانی آسیا، مقابل تیم هنگ‌کنگ، در سالن ۱۲ هزار نفری ارومیه صف‌آرایی کرد و با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید. دراگان می‌های لوویچدراگان می‌های لوویچ سرمربی تیم ملی …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، تیم ملی والیبال ایران امروز _یکشنبه بیست‌ونهم مردادماه_ از ساعت ۱۹:۱۵، در چارچوب نخستین دیدار خود از مسابقات والیبال قهرمانی آسیا، مقابل تیم هنگ‌کنگ، در سالن ۱۲ هزار نفری ارومیه صف‌آرایی کرد و با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید.

دراگان می‌های لوویچدراگان می‌های لوویچ سرمربی تیم ملی والیبال هنگ‌کنگ پس از شکست مقابل سرو قامتان ایران، اظهار کرد: خوشحال هستم که در چنین جوی در استادیوم توانستیم بازی کنیم. بازیکنان ما اولین تجربه‌ی بازی مقابل چنین هوادارانی را داشتند و ترس ما از این بود که بازیکنانمان نتوانند خودشان را را با شرایط وفق دهند اما در کل از بازی تیمم رضایت دارم. تماشاگران ارومیه‌ای وحشتناک بودند و ما را بسیار تحت فشار قرار دادند و اگر واقع‌بینانه نگاه کنیم ما در این دیدار خوب پیش رفتیم و شانسی بیشتر از این نداشتیم.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!