دسته بندی نشده

سامانه موبایل بانک مبتنی بر سیستم عامل Android بانک رفاه کارگران به‌روزرسانی شد

– اخبار بازار – به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این نسخه مبتنی بر سیستم عامل Android منتشر و از قابلیت‌ها و خدمات بسیار گسترده‌ای برخوردار است.   بر اساس این گزارش، “امکان دسترسی به منوها و خدمات از طریق فرمان صوتی به زبان فارسی”، “ایجاد قابلیت …

– اخبار بازار –

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این نسخه مبتنی بر سیستم عامل Android منتشر و از قابلیت‌ها و خدمات بسیار گسترده‌ای برخوردار است.  

بر اساس این گزارش، “امکان دسترسی به منوها و خدمات از طریق فرمان صوتی به زبان فارسی”، “ایجاد قابلیت نمایش لیست مسدودی حساب و دلایل آن (محچک)”، “ارسال رسید پیامکی برای ذینفع در زمان ثبت چک صیادی با وارد نمودن شماره موبایل ذینفع چک”، “ارائه خدمت صدور دسته چک”، “خواندن خودکار پیامک با رعایت الزامات امنیتی”، “امکان جستجو در لیست بابت در منوهای انتقال وجه بین بانکی (ساتنا، پایا و پل) و ثبت چک صیادی”، امکان انتخاب مخاطب مورد نظر با وارد نمودن نام/ شماره کارت/ شماره شبا” و… از جمله قابلیت‌ها و خدمات نسخه ۳.۳.۶ موبایل بانک مبتنی بر سیستم عامل Android بانک رفاه کارگران است.  

نسخه مذکور در حال حاضر از طریق سایت بانک رفاه کارگران به نشانی اینترنتی www.refah-bank.ir و فروشگاه اینترنتی کافه بازار قابل دریافت است. 

منبع خبر : ایران اکونا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!