اخبار اقتصادی و صنعتیغذا، دارو و کشاورزی

زیرساخت‌های کاشت یک میلیارد درخت در کشور فراهم شد

به گزارش سرمایه ایرانی، عباسعلی نوبخت، امروز _جمعه نوزدهم اسفندماه_ در مراسم کاشت نهال در امامزاده عبدالله (ع) منطقه ۹ تهران اظهار کرد: حفظ محیط زیست و همچنین سنت حسنه درختکاری یک صدقه جاریه است و همه ساله سنت درختکاری از سوی رهبری اجرا می‌شود. وی افزود: با تأکیدات رهبری طرح مردمی کاشت یک میلیارد …

به گزارش سرمایه ایرانی، عباسعلی نوبخت، امروز _جمعه نوزدهم اسفندماه_ در مراسم کاشت نهال در امامزاده عبدالله (ع) منطقه ۹ تهران اظهار کرد: حفظ محیط زیست و همچنین سنت حسنه درختکاری یک صدقه جاریه است و همه ساله سنت درختکاری از سوی رهبری اجرا می‌شود.

وی افزود: با تأکیدات رهبری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در کشور آغاز شده و از همه جامعه درخواست داریم در قالب این پویش نسبت به کاشت درخت اقدام کنند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: کاشت درخت علاوه بر تولید اکسیژن و خودکفایی در محصولات باغی، به گونه‌ای است که وقتی درختی کاشته می‌شود و هر موجود زنده از سایبانش استفاده کند، ثوابش به فردی که آن درخت را کاشته، می‌رسد.

وی اضافه کرد: همه ساله از ۱۵ تا ۲۱ اسفند هفته منابع طبیعی و تلاش داریم تمامی آحاد جامعه به ویژه نسل جوان را با این سنت حسنه آشنا کنیم.

منبع: ایرنا

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!