صنعت و تجارت

زیبایی مسحور کننده فراری دیتونا اس‌پی۳/ عکس

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، از آنجایی که ظاهراً هر تولیدکننده‌ای به سمت برقی‌سازی حرکت می‌کند، این امر باعث شد تا رونمایی از Daytona SP۳، سومین هایپرکار در سری Icona فراری، در سال ۲۰۲۱ شوکه کننده باشد. تصاویری که در ادامه آورده شده‌است، از یکی از ۵۹۹ دیتونا SP۳ است. Daytona SP۳ قدرتمندترین موتور …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، از آنجایی که ظاهراً هر تولیدکننده‌ای به سمت برقی‌سازی حرکت می‌کند، این امر باعث شد تا رونمایی از Daytona SP۳، سومین هایپرکار در سری Icona فراری، در سال ۲۰۲۱ شوکه کننده باشد.

تصاویری که در ادامه آورده شده‌است، از یکی از ۵۹۹ دیتونا SP۳ است. Daytona SP۳ قدرتمندترین موتور فراری تنفس طبیعی را در خود جای داده‌است.

فراری دیتونا اس‌پی۳ یک خودروی اسپرت موتور وسط تولید محدود است که توسط خودروساز ایتالیایی فراری تولید شده‌استو دیتونا اس‌پی۳ جدیدترین خودرو از سری خودروهای با کارایی بالا “Icona” است که توسط فراری پس از سری فراری مونزا اس‌پی تولید می‌شود.

۵۹۹ نمونه از سال ۲۰۲۲ ساخته خواهد شد و هر کدام به قیمت ۲٫۲۵ میلیون دلار فروخته خواهد شد. دیتونا اس‌پی۳ دارای یک موتور ۶٫۵ لیتری وی۱۲ تنفس طبیعی است که با ۸۱۲ سوپرفست مشترک است و اولین بازگشت فراری به موتورهای تنفس طبیعی برای خودروهای نسخه محدود بدون سیستم الکتریکی هیبریدی است، از زمان فراری انزو که در سال ۲۰۰۲ ساخته شد.

زیبایی مسحور کننده فراری دیتونا اس‌پی۳/ عکس

زیبایی مسحور کننده فراری دیتونا اس‌پی۳/ عکس

زیبایی مسحور کننده فراری دیتونا اس‌پی۳/ عکس

منبع classicdriver

۲۲۷۲۲۷

منبع خبر خبر آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!