اقتصاد کلان

زنگ بیمه در مدارس سراسر کشور نواخته شد – خبرگزاری مهر |

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، علی استاد هاشمی رئیس کل بیمه مرکزی با حضور در مدرسه دخترانه توحید و در جمع مدیران ارشد آموزش و پرورش منطقه و دانش آموزان یکی از راه‌های توسعه فرهنگ بیمه را حضور در مدارس دانست و گفت: صنعت بیمه برای تعمیم امر بیمه و رفع نگرانی‌ها و ایجاد …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، علی استاد هاشمی رئیس کل بیمه مرکزی با حضور در مدرسه دخترانه توحید و در جمع مدیران ارشد آموزش و پرورش منطقه و دانش آموزان یکی از راه‌های توسعه فرهنگ بیمه را حضور در مدارس دانست و گفت: صنعت بیمه برای تعمیم امر بیمه و رفع نگرانی‌ها و ایجاد فضای آرامش در جامعه برنامه‌های متنوعی دارد که یکی از مهمترین آنها فرهنگ سازی از طریق مدارس است.

وی افزود: صنعت بیمه می‌تواند با آموزش بیمه به دانش آموزان این فرهنگ را به خانواده‌ها نیز انتقال دهد.

رئیس کل بیمه مرکزی ساده سازی مفاهیم بیمه‌ای را یکی از راهکارهای ترویج فرهنگ بیمه اعلام کرد و گفت: به همین منظور بیمه مرکزی در تعاملاتی با وزارت آموزش و پرورش، مطالب بیمه‌ای را در کتب درسی و مجلات رشد گنجانده است.

علی استاد هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود دانش آموزان را سفیران بیمه نامید و گفت: صنعت بیمه با سرمایه گذاری و آموزش مناسب مزایای بیمه به کودکان می‌تواند، گام مؤثری در افزایش ضریب نفوذ بیمه بردارد.

وی همچنین با اشاره به بیمه حوادث دانش آموزی گفت: این بیمه نامه به صورت ۲۴ ساعته بوده و حوادث دانش آموزان را تحت پوشش قرار می‌دهد.
شایان ذکر است در پایان این برنامه هدایا و کتب بیمه‌ای کودکان به دانش آموزان اهدا شد.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!