بورس و بازارهای مالی

زمان پرداخت سود سهام خکرمان مشخص شد

به گزارش ، زمان پرداخت سود سهامداران سجامی و غیر سجامی طبق جدول زمانبندی مشحخص شد. احتراماً، با عنایت به مفاد ماده ۱۲ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکتهای ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار نحوه و زمان پرداخت سود سهام سال مالی منتهی به ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ شرکت خکرمان به شرح زیر اعلام می شود. …

به گزارش ، زمان پرداخت سود سهامداران سجامی و غیر سجامی طبق جدول زمانبندی مشحخص شد.

احتراماً، با عنایت به مفاد ماده ۱۲ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکتهای ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار نحوه و زمان پرداخت سود سهام سال مالی منتهی به ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ شرکت خکرمان به شرح زیر اعلام می شود.

سهامداران محترم حقیقی (سجامی)
سود سهامدران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام کرده اند مطابق جدول زمانبندی فوق از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به حساب بانکی معرفی شده در سامانه سجام واریز می شود.

سهامداران محترم حقیقی (غیر سجامی)
سهامدارانی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند می توانند اطلاعات خودرا به شرح زیر به اداره امور سهام شرکت ارسال فرمایند.
مشخصات شناسنامه نام و نام خانوادگی نام پدر شماره و سریال شناسنامه، محل صدور
تاریخ تولد کد ملی همراه با تصویر کارت ملی

مشخصات حساب بانکی نام بانک شماره حساب شماره شبا
مشخصات محل اقامت آدرس پستی، تلفن تماس
سهامداران حقوقی صندوق ها و سبدگردانها (سجامی)
سود سهامدران ،حقوقی صندوقها و سبدگردانها (سجامی مطابق جدول زمانبندی فوق از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه به حساب بانکی معرفی شده در سامانه سجام واریز می شود.
سهامداران حقوقی صندوق ها و سبدگردان ها (غیر سجامی)
سود سهامداران حقوقی صندوق ها و سبدگردانها (غیر (سجامی با هماهنگی اداره امور سهام شرکت با ارائه آگهی ثبت آخرین تغییرات و اعلام شماره حساب بانکی شخص حقوقی پرداخت خواهد شد. شایان ذکر است اداره امور سهام شرکت به شماره تلفن ٢-۴۴٩٨۴٨٨١ پاسخگوی سهامداران محترم خواهد بود.

منبع خبر :

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!