دسته بندی نشده

رییس سازمان توسعه تجارت به سن‌پترزبورگ سفر کرد

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سازمان توسعه تجارت، «علیرضا پیمان پاک» صبح امروز با هدف حضور در بیست و پنجمین مجمع بین المللی اقتصادی و دیدار با مقامات روسی وارد سنت پترزبورگ شد. این مجمع که با حضور مقامات، متخصصان و نمایندگان بنگاه های اقتصادی از کشورهای مختلف و با محوریت مباحث توسعه ای …


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سازمان توسعه تجارت، «علیرضا پیمان پاک» صبح امروز با هدف حضور در بیست و پنجمین مجمع بین المللی اقتصادی و دیدار با مقامات روسی وارد سنت پترزبورگ شد.

این مجمع که با حضور مقامات، متخصصان و نمایندگان بنگاه های اقتصادی از کشورهای مختلف و با محوریت مباحث توسعه ای برگزار می شود،  فرصتی برای گردهمایی و به اشتراک گذاری خط مشی های توسعه پایدار از سوی کشورها را فراهم می کند. 

 در این مجمع پیمان پاک در خصوص ضرورت توسعه روابط تجاری با کشورها، به ویژه کشورهای همسایه و حاشیه دریای خزر و همچنین با تمرکز بر اشتراکات و همچنین توسعه تعاملات اقتصادی و تجاری با این کشورها و توسعه همکاریها با کشورهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا، سخنرانی خواهد داشت.

همچنین در جریان این مجمع مذاکرات با مرکز صادرات روسیه، اتحادیه صنعتگران و کار آفرینان، استاندار آدموریتا، وزیر بازرگانی اتحادیه اقتصادی اوراسیا و دیگر مقامات روسی در دستور کار است.

بیست و پنجمین مجمع بین‌المللی اقتصادی سنت پترزبورگ به مدت سه روز در تاریخ ۲۵ تا ۲۷ خردادماه برابر با در شهر سنت پترزبورگ فدراسیون روسیه برگزار می‌شود.


منبع

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!