دسته بندی نشده

روسیه سفیر اسرائیل را احضار کرد

وزارت خارجه روسیه از سفیر اسرائیل خواست تا در مورد حمله اخیر رژیم صهیونیستی به باند فرودگاه فرودگاه بین‌المللی شفاف‌سازی کند و توضیحاتی ارائه دهد. پیش از این هم میخائیل بوگدانف نماینده ویژه رئیس‌جمهور روسیه در امور خاورمیانه و آفریقا و معاون وزیر خارجه روسیه در دیدار با سفیر اسرائیل در مسکو نسبت به حملات …

وزارت خارجه روسیه از سفیر اسرائیل خواست تا در مورد حمله اخیر رژیم صهیونیستی به باند فرودگاه فرودگاه بین‌المللی شفاف‌سازی کند و توضیحاتی ارائه دهد.

پیش از این هم میخائیل بوگدانف نماینده ویژه رئیس‌جمهور روسیه در امور خاورمیانه و آفریقا و معاون وزیر خارجه روسیه در دیدار با سفیر اسرائیل در مسکو نسبت به حملات به فرودگاه بین‌المللی دمشق ابراز نگرانی و تاکید کرد که توجیه‌های طرف اسرائیلی برای این حمله، قانع‌کننده نیست.

میخائیل بوگدانف در این دیدار با الکسندر بن تسفی، اعلام کرد که مسکو نسبت به حمله‌ای که خسارت‌هایی را به ساختمان‌ها و تجهیزات هوایی فرودگاه دمشق وارد کرد، احساس نگرانی شدیدی می‌کند.

این مقام روس خطاب به سفیر رژیم صهیونیستی عنوان کرد: توجیهی که طرف اسرائیلی برای این حمله هوایی به فرودگاه بین‌المللی دمشق مطرح کرد، قانع‌کننده به نظر نمی‌رسد و مسکو منتظر توضیحات بیشتر از جمله در چارچوب مکانیزم موجود میان اسرائیل و روسیه درخصوص ممانعت از وقوع رخدادهای خطرناک در سوریه است.


منبع

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!