دسته بندی نشده

رنگ‌آمیزی درختان شاهین‌شهر با رنگ پلاستیکی غیر مضر

به گزارش سرمایه ایرانی، گلجهان شکرزاده اظهار کرد: مدیریت شهری با نصب سازه‌های خلاقانه طرح‌های نوروزی متناسب با بهار را به منظور استقبال از بهار و آماده‌سازی فضای شهری برای تحول سال در همه محلات و نواحی شاهین‌شهر اجرا می‌کند. وی با بیان اینکه رنگ بهار یک رویداد هنری و تعاملی است، افزود: مشارکت بانوان …

به گزارش سرمایه ایرانی، گلجهان شکرزاده اظهار کرد: مدیریت شهری با نصب سازه‌های خلاقانه طرح‌های نوروزی متناسب با بهار را به منظور استقبال از بهار و آماده‌سازی فضای شهری برای تحول سال در همه محلات و نواحی شاهین‌شهر اجرا می‌کند.

وی با بیان اینکه رنگ بهار یک رویداد هنری و تعاملی است، افزود: مشارکت بانوان هنرمند شهری در ایجاد گذرگاهی رنگارنگ با حال و هوای نوروز و زیباسازی شهری در بلوار منتظری شاهین‌شهر، نوروز ۱۴۰۲ را متفاوت کرده است.

رئیس کمیسیون امور اجتماعی و بانوان و امور ایثارگران، مشارکت اجتماعی بانوان، ایجاد انگیزه و تهییج روحیه نشاط را از اهداف برگزاری این طرح برشمرد و ادامه داد: رنگ‌آمیزی درختان با هماهنگی مرکز آموزش و تحقیقات کشاورزی استان اصفهان با ترکیبی از سموم آفات کش‌ها و رنگ پلاستیکی غیر مضر انجام می‌شود که علاوه بر زیباسازی و رنگین کردن فضای شهری از ترک‌خوردگی پوست درختان و دیگر امراض آن‌ها در گرمای تابستان محافظت می‌کند.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!