دسته بندی نشده

رقابت دانش‌آموزان اصفهانی در «جام پرچم»

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، رقابت‌های ورزشی مدارس شهر اصفهان در قالب «جام پرچم» یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار می‌شود. در این دوره از مسابقات که ویژه دختران و پسران نواحی …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، رقابت‌های ورزشی مدارس شهر اصفهان در قالب «جام پرچم» یادواره شهید حاج قاسم سلیمانی با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان و معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار می‌شود.

در این دوره از مسابقات که ویژه دختران و پسران نواحی مختلف آموزش و پرورش شهر است، هر ناحیه می‌تواند در رشته‌های توپی تیم‌های اول و دوم مسابقات داخلی، خود را به این رقابت‌ها معرفی کند. ثبت‌نام شرکت‌کنندگان از طریق سامانه سیدا انجام می‌شود.

این مسابقات در ۹ رشته پسران شامل والیبال، هندبال، تنیس روی میز، شطرنج، شنا، مرشد ورزش زورخانه‌ای، ژیمناستیک، آمادگی جسمانی و فوتسال (مراکز شهرداری) و شش رشته دختران شامل هندبال، تنیس روی میز، شطرنج، شنا، ژیمناستیک و آمادگی جسمانی از بیستم بهمن آغاز خواهد شد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!