گردشگری

رفع پلمب منطقه نمونه گردشگری متین‌آباد

به گزارش سرمایه ایرانی، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی علیرضا ایزدی اظهار کرد: به دلیل بروز بعضی مشکلات در منطقه نمونه گردشگری متین‌آباد نطنز، با دستور قضائی این منطقه پلمب و روی گردشگران بسته شده بود. وی افزود: با پیگیری‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و همدلی و مساعدت …

به گزارش سرمایه ایرانی، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی علیرضا ایزدی اظهار کرد: به دلیل بروز بعضی مشکلات در منطقه نمونه گردشگری متین‌آباد نطنز، با دستور قضائی این منطقه پلمب و روی گردشگران بسته شده بود.

وی افزود: با پیگیری‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و همدلی و مساعدت دستگاه قضائی در سطح استان و شهرستان، منطقه نمونه گردشگری متین‌آباد در آستانه تعطیلات نوروزی و حضور گردشگران در منطقه بازگشایی شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان تصریح کرد: بر رعایت تمامی شئونات اسلامی در بناها و محوطه‌های تاریخی و گردشگری استان اصفهان تأکید داریم و در کنار آن نسبت به اقتصاد کسب‌وکارهای گردشگری و آرامش و آسایش گردشگران هم همواره اهتمام داشته و داریم.

ایزدی گفت: مدیر مجموعه گردشگری متین‌آباد در پیامی از پیگیری‌های مهندس ضرغامی قدردانی کرد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!