اقتصاد کلان

رشد ۱۱۱۱ واحدی شاخص کل بورس – خبرگزاری مهر |

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با رشد نزدیک به ۱۱۱۱ واحدی مواجه شده و حمایت ۲ میلیون واحد را حفظ کرده است. در یک ساعتی که از بازار می‌گذرد ارزش معاملات خرد عدد ۱,۰۴۷ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است. در یک هفته گذشته برآیند معاملات …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با رشد نزدیک به ۱۱۱۱ واحدی مواجه شده و حمایت ۲ میلیون واحد را حفظ کرده است.

در یک ساعتی که از بازار می‌گذرد ارزش معاملات خرد عدد ۱,۰۴۷ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است.

در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۲,۵۶۹ میلیارد تومان را نشان می‌دهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی برای سومین روز متوالی با ثبت رقم ۹۰ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. این درحالی است که در یک هفته گذشته از شدت خروج نسبت به میانگین ماهانه کاسته شده است.

برآیند معاملات صندوق‌های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از ۷۰۹ میلیارد تومان ورود نقدینگی حقیقی به این صندوق‌ها است. اما صندوق‌های درآمد ثابت امروز شاهد ۴۲ میلیارد تومان خروج نقدینگی بوده‌اند. این دومین روز متوالی است که نقدینگی حقیقی از این صندوق‌ها خارج می‌گردد.

ارزش صف‌های خرید ۱۱۱ میلیارد تومان است که نسبت به میانگین هفتگی ۲۱ میلیارد تومان افزایش داشته است. این در حالی است که ارزش صف‌های فروش هم با افزایش ۲۶ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده ۳۸۸ میلیارد تومان قرار دارد.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!