دسته بندی نشده

راه‌اندازی تاکسی‌های درون‌شهری آران‌وبیدگل – سرمایه ایرانی

محسن صانعی در گفتگویی از راه‌اندازی تاکسی درون‌شهری با همکاری فرماندار شهرستان خبر داد و اظهار کرد: به منظور رفاه حال شهروندان و پاسخگویی به درخواست‌های مکرر آن‌ها تعداد محدودی تاکسی درون‌شهری از شنبه هفتم مردادماه سال جاری سرویس‌دهی به شهروندان را آغاز کرده است. وی افزود: همزمان با آغاز سرویس‌دهی، چهار خط برای تاکسی‌های …

محسن صانعی در گفتگویی از راه‌اندازی تاکسی درون‌شهری با همکاری فرماندار شهرستان خبر داد و اظهار کرد: به منظور رفاه حال شهروندان و پاسخگویی به درخواست‌های مکرر آن‌ها تعداد محدودی تاکسی درون‌شهری از شنبه هفتم مردادماه سال جاری سرویس‌دهی به شهروندان را آغاز کرده است.

وی افزود: همزمان با آغاز سرویس‌دهی، چهار خط برای تاکسی‌های درون‌شهری در نظر گرفته شده است که به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شهردار آران و بیدگل با اشاره به تأمین یارانه این تاکسی‌ها توسط شهرداری، خاطرنشان کرد: سرویس‌دهی تاکسی‌های درون‌شهری در ابتدای طرح صبح‌ها از ساعت ۷:۰۰ تا ۱۲:۰۰ و بعدازظهرها از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰ انجام می‌شود.

صانعی با تاکید بر اینکه این اقدام در راستای رفاه حال شهروندان و سرویس‌دهی واحدهای شهرداری (مینی‌بوس و اتوبوس) در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: شهرداری آران و بیدگل آمادگی دارد در صورت استقبال شهروندان از تاکسی‌های درون‌شهری، تعداد این تاکسی‌ها را به هر تعداد که نیاز باشد تأمین کند.

وی از اجرای عملیات روکش آسفالت کوچه ضلع غربی خیابان بابایعقوب توسط شهرداری ناحیه یک آران و بیدگل خبر داد و گفت: عملیات روکش آسفالت این خیابان با مساحت ۵۰۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۲.۵ میلیارد ریال توسط شهرداری ناحیه یک آران و بیدگل انجام شده است.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!