دسته بندی نشده

دلار کانال ۲۶ هزار تومان را پشت سرگذاشت 

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی ایرنا، نرخ فروش یورو امروز در صرافی‌های بانکی با ۱۴۲ تومان افزایش نسبت به روز کاری گذشته  ۲۸ هزار و ۴۷۱ تومان معامله شد. قیمت خرید هر دلار توسط صرافی‌های بانکی امروز ۲۶ هزار و ۷۷۵ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۸ هزار و ۱۸۸ تومان اعلام شد. …


به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی ایرنا، نرخ فروش یورو امروز در صرافی‌های بانکی با ۱۴۲ تومان افزایش نسبت به روز کاری گذشته  ۲۸ هزار و ۴۷۱ تومان معامله شد.

قیمت خرید هر دلار توسط صرافی‌های بانکی امروز ۲۶ هزار و ۷۷۵ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۸ هزار و ۱۸۸ تومان اعلام شد.

علاوه بر این، بهای خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۶ هزار و ۲۷۶ تومان و نرخ فروش آن ۲۶ هزار و ۵۱۴ تومان بود.

این در حالی است که نرخ خرید یورو در این بازار ۲۷ هزار و ۶۳۹ تومان و نرخ فروش آن نیز ۲۷ هزار و ۸۹۰ تومان اعلام شد.

همچنین، در سامانه نیما در معاملات امروز، حواله یورو به قیمت ۲۶ هزار و ۴۳۸ تومان فروخته و حواله دلار به بهای ۲۵ هزار و ۱۳۵ تومان معامله شد.

به گزارش ایرنا، افزایش قیمت دلار در صرافی‌های بانکی از ابتدای سال ۱۴۰۰ شروع شد و خردادماه وارد کانال ۲۶ هزار تومان شد و نوسان قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ادامه یافت.

قیمت دلار به طور مشخص ۲۴ آذرماه در کانال ۲۷ هزار تومان ثابت ماند. در روزهای سرد زمستانی نرخ ارز سیر نزولی را شروع کرد و پس از ۶ ماه دوباره به کانال ۲۶ هزار تومان بازگشت و در آخرین روزهای دی‌ماه دوباره به کانال ۲۵ هزار تومان بازگشت. سیر نزولی قیمت‌ها ادامه داشت تا اینکه در ۱۷ بهمن‌ماه در کانال ۲۴ هزار تومان نوسان داشت.

با شروع سال جدید قیمت دلار در صرافی‌های بانکی در قیمت ۲۵ هزار تومان نوسان داشت و از ۱۱ خرداد وارد کانال ۲۶ هزار تومان شد.


منبع

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!