دسته بندی نشده

دستگیری یک‌ هزار و ۹۲۱ سارق در رشت

به گزارش سرمایه ایرانی به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمود حافظی اظهار کرد: در راستای اجرای برنامه‌های جامع انتظامی مبنی بر برخورد جدی با سارقان، طرح مبارزه با سرقت از ابتدای سال تاکنون در سطح شهرستان رشت اجرا شده است. وی افزود: در این طرح ۳۰۵ مورد سرقت از اماکن خصوصی، ۴۷ مورد …

به گزارش سرمایه ایرانی به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمود حافظی اظهار کرد: در راستای اجرای برنامه‌های جامع انتظامی مبنی بر برخورد جدی با سارقان، طرح مبارزه با سرقت از ابتدای سال تاکنون در سطح شهرستان رشت اجرا شده است.

وی افزود: در این طرح ۳۰۵ مورد سرقت از اماکن خصوصی، ۴۷ مورد سرقت از منزل، ۱۲۲ مورد سرقت محتویات داخل خودرو، ۲۴۹ مورد سرقت از معابر و اماکن، ۵۷۸ مورد سرقت کابل برق و تجهیزات مخابراتی، ۱۱۳ مورد سرقت دوچرخه، ۸۷ مورد سرقت اتومبیل، ۸۵ مورد سرقت موتورسیکلت، ۱۶ مورد سرقت از واحدهای صنفی و ۱۸۰ مورد سایر سرقت‌های خرد کشف شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت خاطرنشان کرد: در این رابطه یک‌هزار و ۹۲۱ سارق دستگیر و با تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضائی شدند.

وی گفت: پیشگیری از وقوع سرقت نیازمند رعایت نکات امنیتی و هشدارهای پلیس است و شهروندان در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!