دسته بندی نشده

دستگیری عاملان تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی

سیدرضا علوی در گفتگویی اظهار کرد: با انجام کار دقیق پلیسی و اقدامات تخصصی کارشناس پلیس اطلاعات و فتا، تعدادی از عاملان تشویش اذهان عمومی و برهم‌زنندگان آرامش شهروندان در فضای مجازی شناسایی شده که برخورد قانونی با آن‌ها به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس شهرستان خوروبیابانک قرار گرفت. وی افزود: در این راستا …

سیدرضا علوی در گفتگویی اظهار کرد: با انجام کار دقیق پلیسی و اقدامات تخصصی کارشناس پلیس اطلاعات و فتا، تعدادی از عاملان تشویش اذهان عمومی و برهم‌زنندگان آرامش شهروندان در فضای مجازی شناسایی شده که برخورد قانونی با آن‌ها به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس شهرستان خوروبیابانک قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۴ نفر از افرادی که در فضای مجازی اقدام به تشویش اذهان عمومی و ترویج و انتشار محتواهای غیر واقعی می‌کردند، با هماهنگی مقام قضائی شناسایی، احضار یا دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان خوروبیابانک با اشاره به مسدودسازی صفحات متهمان در فضای مجازی خاطرنشان کرد: فرماندهی انتظامی قاطعانه با مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد خواهد کرد و اجازه نخواهد داد عده‌ای فرصت‌طلب به اهداف شوم خود برسند.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!