مسکن و حمل و نقل

دسترسی خیابان‌های منتهی به میدان آزادی از ساعت ۱۷ تا ۲۳ مسدود است – خبرگزاری مهر |

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی به نقل از وزارت راه و شهرسازی، اطلاعیه پروازی در خصوص رویداد اجتماعی اربعینی‌ها صادر شد. در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع مسافران فرودگاه بین المللی مهرآباد می‌رساند: با توجه به مراسم بزرگ آئینی بدرقه زائرین اربعین حسینی (رویداد اجتماعی اربعینی‌ها) در میدان آزادی دسترسی خیابان‌های منتهی به …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی به نقل از وزارت راه و شهرسازی، اطلاعیه پروازی در خصوص رویداد اجتماعی اربعینی‌ها صادر شد. در این اطلاعیه آمده است:

به اطلاع مسافران فرودگاه بین المللی مهرآباد می‌رساند: با توجه به مراسم بزرگ آئینی بدرقه زائرین اربعین حسینی (رویداد اجتماعی اربعینی‌ها) در میدان آزادی دسترسی خیابان‌های منتهی به این میدان امروز جمعه ۳ شهریور از ساعت ۱۷ تا ۲۳ مسدود است؛ بنابراین به منظور حضور به موقع در فرودگاه مهرآباد لطفاً نسبت به زمان بندی مناسب و انتخاب مسیرهای جایگزین از سمت بزرگراه ستاری و محورهای رینگ بیرونی میدان آزادی، میدان فتح و تقاطع غیرهمسطح جناح- شیخ فضل اله نوری استفاده کنند.

پروازها مطابق برنامه انجام و مسافرین باید حداقل ۹۰ دقیقه قبل از ساعت پرواز جهت انجام فرآیند پروازی در فرودگاه حضور داشته باشند.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!