صنعت و تجارت

خبر مهم وزیر صمت برای بازار خودرو/ این خودروها به بازار می‌آیند

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، علی آبادی وزیر صمت با حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری گفت پیگیر توقف عرضه خودروهای ثبت‎ نام شده توسط خودروسازان هستم. او افزودبا دخالت رئیس جمهور در حال گذر از اختلاف نظر بین استاندار، محیط زیست و خودروسازان هستیم. مردم نگران نباشند، چون خودروها تولید شده …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، علی آبادی وزیر صمت با حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری گفت پیگیر توقف عرضه خودروهای ثبت‎ نام شده توسط خودروسازان هستم.

او افزودبا دخالت رئیس جمهور در حال گذر از اختلاف نظر بین استاندار، محیط زیست و خودروسازان هستیم. مردم نگران نباشند، چون خودروها تولید شده اند و امسال رکورد خواهیم زد.

او در ادامه در خصوص ساخت اتوبوس برقی گفت ساخت انبوه اتوبوس های برقی آغاز شده است و احتمالا مردم تا آخر امسال تعداد قابل توجهی اتوبوس برقی در شهر مشاهده خواهند کرد.

به گفته او، ساخت موتور برقی به صورت تجاری شروع شده و در زمینه خودرو دو شرکت جلوتر از بقیه هستند. سال آینده خودروهای برقی به صورت انبوه به مردم عرضه خواهند شد. واردات خودروهای برقی که قابلیت فوق العاده ای دارند در اولویت قرار می گیرند.

۲۲۳۲۲۵

منبع خبر خبر آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!