دسته بندی نشده

خبرگزاری سرمایه ایرانی دستاورد خوبی برای اصفهان است

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، محمد نورصالحی امروز _سه شنبه هفدهم مردادماه_ با حضور در خبرگزاری سرمایه ایرانی و در جمع خبرنگاران این رسانه ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: کار در عرصه خبر و رسانه کاری سخت و پرزحمت است به ویژه اینکه با نوآوری و شفافیت توأم باشد. خبرگزاری سرمایه ایرانی» تنها …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، محمد نورصالحی امروز _سه شنبه هفدهم مردادماه_ با حضور در خبرگزاری سرمایه ایرانی و در جمع خبرنگاران این رسانه ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: کار در عرصه خبر و رسانه کاری سخت و پرزحمت است به ویژه اینکه با نوآوری و شفافیت توأم باشد.

خبرگزاری سرمایه ایرانی» تنها خبرگزاری مدیریت شهری است و در جلسه رؤسای شوراهای اسلامی کلان‌شهرها، دو کلانشهر انتظار داشتند این خبرگزاری در تمام مراکز استان‌ها نمایندگی داشته باشد و تقویت شود.

وی افزود: این خبرگزاری به عنوان یکی از خبرگزاری‌های مطرح در کشور، دستاورد خوبی برای اصفهان است و امیدواریم روز به روز به ترازهای بالاتری برسد.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: امید داریم با تلاش خبرنگاران، این رسانه از نظر مادی و معنوی همچنان به رشد خود ادامه دهد و ابتدا رضایت خاطر فعالان این رسانه و سپس مخاطبان آن فراهم شود.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!