دسته بندی نشده

خبرنگاران باید در مقابل حرکات دشمن نقطه‌زنی کنند

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، جواد فصیحی امروز _ پنجشنبه نوزدهم مردادماه_ در جمع اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگار وظیفه سنگینی بر عهده دارد و یک خبرنگار ماهر باید اهل مطالعه و تحقیق باشد. وی با بیان اینکه خبرنگاران باهوش و دشمن شناس قوی هستند، افزود: یک خبرنگار باهوش و …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، جواد فصیحی امروز _ پنجشنبه نوزدهم مردادماه_ در جمع اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگار وظیفه سنگینی بر عهده دارد و یک خبرنگار ماهر باید اهل مطالعه و تحقیق باشد.

وی با بیان اینکه خبرنگاران باهوش و دشمن شناس قوی هستند، افزود: یک خبرنگار باهوش و با بصیرت می‌تواند در مقابل حرکات دشمن، نقطه زنی دقیق داشته باشد و همه جانبه از انقلاب دفاع کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خمینی‌شهر با اشاره به شباهت فعالیت پاسداران و خبرنگاران، خاطرنشان کرد: خبرنگاران آگاهانه انتخاب می‌کنند، شجاعانه به نبرد می‌روند و غریبانه زندگی می‌کنند و بی‌شرمانه مورد اهانت قرار می‌گیرند.

فصیحی خطاب به مسئولان تاکید کرد: باید قدر اصحاب رسانه را بدانید چون نقش خبرنگار در مهندسی انقلاب و نظام اسلامی حائز اهمیت است.

وی گفت: از همین تریبون مردم شهرستان و هیأت‌های مذهبی را به حضور در برنامه روز ۲۵ ماه محرم همزمان با سالروز شهادت امام زین العابدین (ع) دعوت می‌کنم.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!