اقتصاد کلان

حمل پاوربانک در فرودگاه‌های عراق ممنوع است

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: با توجه به ابلاغیه وزارت امور خارجه، حمل پاور بانک در بار یا همراه مسافران در پروازهای فرودگاه‌های عراق ممنوع است. به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،همچنین آن کشور لیست ۱۰۹ قلم داروی ممنوع به کشور عراق را نیز اعلام کرده است. از جمله این …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: با توجه به ابلاغیه وزارت امور خارجه، حمل پاور بانک در بار یا همراه مسافران در پروازهای فرودگاه‌های عراق ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،همچنین آن کشور لیست ۱۰۹ قلم داروی ممنوع به کشور عراق را نیز اعلام کرده است. از جمله این داروها می‌توان به مورفین اشاره کرد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، در اطلاعیه پروازهای اربعین همچنین آمده است: حضور زائران در پروازهای رفت از ایران در فرودگاه سه ساعت قبل از پرواز جهت انجام تشریفات اداری، گذرنامه، پرداخت خروجی، دریافت ارز مسافرتی و… الزامی است. گیت خروج مسافرین در پروازهای خارجی یک ساعت قبل از پرواز بسته خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،حضور مسافران جهت پروازهای برگشت از فرودگاه‌های نجف و بغداد پنج ساعت قبل از پرواز الزامی است. با توجه به انجام دو مرحله بازرسی (خودرو و مسافر) و صف‌های طویل ایجادشده در مسیر، لازم است زائران با در دست داشتن بلیت و گذرنامه زمان حضور خود در فرودگاه را مدیریت کنند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،پیشنهاد می‌شود زائران بلیت پروازهای رفت‌وبرگشت خود را در ایران تهیه کنند؛ بلیت در فرودگاه‌های کشور عراق یا پای پرواز صرفاً به‌صورت دلاری فروخته می‌شود.

منبع خبر : اتاق ایران آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!