دسته بندی نشده

حمل‌ونقل عمومی نباید کامل به بخش خصوصی واگذار شود

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، ابراهیم صفری امروز _شنبه بیستم اسفند_ در جلسه بررسی بودجه سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اردبیل اظهار کرد: ۳۰ درصد از ناوگان حمل‌ونقل درون شهری باید در اختیار شهرداری قرار گیرد. وی با بیان اینکه ناوگان حمل‌ونقل عمومی نباید به‌طور کامل به بخش خصوصی واگذار شود، افزود: این …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، ابراهیم صفری امروز _شنبه بیستم اسفند_ در جلسه بررسی بودجه سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اردبیل اظهار کرد: ۳۰ درصد از ناوگان حمل‌ونقل درون شهری باید در اختیار شهرداری قرار گیرد.

وی با بیان اینکه ناوگان حمل‌ونقل عمومی نباید به‌طور کامل به بخش خصوصی واگذار شود، افزود: این موضوع منجر به بروز مشکلاتی می‌شود که در سایر استان‌ها نیز مشاهده شد و به‌دلیل اعتصاب رانندگان و دیگر موضوعات احتمالی، مشکلاتی در تردد شهروندان به‌وجود آمد.

رئیس کمیسیون حقوقی و ایثارگران شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به ضرورت حمایت از ایثارگران و جانبازان تصریح کرد: تخفیف در صدور پروانه برای خانواده‌های ایثارگران و جانبازان در تعرفه ۱۴۰۲ در نظر گرفته شده است و شهرداری موظف به این حمایت است.

وی با بیان اینکه فصل بهار و تابستان پیش‌رو است، تاکید کرد: اردبیل میزبان کشورهای عضو اکو است، از این‌رو زیبایی شهر و فضای سبز باید مورد توجه قرار گیرد و نباید نیروی انسانی و کارگران فضای سبز را کاهش داد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!