اقتصاد کلان

جهش ۷۴ هزار واحدی شاخص کل بورس – خبرگزاری مهر |

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با جهش ۷۴ هزار واحدی توانست به جایگاه ۲ میلیون و ۲۵۳ هزار واحدی برسد، این رشد و به این قدرت برای بسیاری از تحلیلگران غافلگیر کننده بود، نمادهای فولاد، فملی، فارس، وغدیر، پارسان، شستا و شبندر بیشترین تأثیر مثبت را بر …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با جهش ۷۴ هزار واحدی توانست به جایگاه ۲ میلیون و ۲۵۳ هزار واحدی برسد، این رشد و به این قدرت برای بسیاری از تحلیلگران غافلگیر کننده بود، نمادهای فولاد، فملی، فارس، وغدیر، پارسان، شستا و شبندر بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل از خود بر جای گذاشتند.

نمادهای پرتراکنش بازار نیز عبارتند از: وکغدیر، خودرو، شستا، فولاد، خگستر و شتران.

ارزش معاملات خرد به عدد ۱۵,۸۷۲ میلیارد تومان رسیده و بازار با ورود پول به سهام به میزان ۲,۲۵۲ میلیارد تومان همراه شد، ۲۴۹ نماد مثبت، ۳۵۷ نماد صف خرید، ۱۷ نماد منفی و ۶ نماد نیز صف فروش بودند.

ارزش صف‌های خرید ۲,۴۳۹ میلیارد تومان است که نسبت به میانگین هفتگی ۷۶۵ میلیارد تومان افزایش داشته است. از سوی دیگر ارزش صف‌های فروش با کاهش ۳۴ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده ۵ میلیارد تومان قرار دارد.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!