اخبار اجتماعیاستان ها

جمع‌آوری ۱۰۰ تن پسماند توسط نیروهای خدمات شهری اصفهان در کربلا

سیدمهدی عسکری در گفتگویی اعزامی به کربلای معلی با اشاره به افزایش حجم پسماندها به دلیل افزایش زائران اربعین حسینی در کربلا، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، جمع‌آوری پسماندهای موکب‌های محدوده تعیین شده به میزان ۱۰۰ تن انجام شده است. وی افزود: آب‌رسانی به‌وسیله تانکر و خودروی آتش‌نشانی به مواکب به میزان ۱۱۰ هزار …

سیدمهدی عسکری در گفتگویی اعزامی به کربلای معلی با اشاره به افزایش حجم پسماندها به دلیل افزایش زائران اربعین حسینی در کربلا، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، جمع‌آوری پسماندهای موکب‌های محدوده تعیین شده به میزان ۱۰۰ تن انجام شده است.

وی افزود: آب‌رسانی به‌وسیله تانکر و خودروی آتش‌نشانی به مواکب به میزان ۱۱۰ هزار لیتر نیز انجام شده است.

رئیس ستاد اربعین شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: نظافت، رفت‌وروب، شست‌وشوی مکانیزه و آب‌پاشی خیابان‌های روضتین، شهدا و قزوینی در مجموع به‌میزان ۱۵ کیلومتر، خدمت‌رسانی جرثقیل به موکب‌های ایرانی به تعداد هشت مورد، با تلاش ۱۲۸ پاکبان در سه شیفت کاری از دیگر فعالیت‌های ستاد در شهر کربلا انجام شده است.

وی با بیان اینکه نیروهای خدمات شهری به‌رغم تلاش شبانه‌روزی و پس از چندین روز فعالیت، هنوز هم با شوق و اشتیاق در حال خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی هستند، ادامه می‌دهد: آموزش موکب‌داران ایرانی و عراقی در رابطه با زمان بیرون گذاشتن پسماندها برای بارگیری، توزیع کیسه زباله به میزان ۲۰۰ کیلوگرم و توزیع ۶۰ لیتر مواد شوینده بین مواکب نیز طی ۲۴ ساعت اخیر انجام شده است.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!