مسکن و حمل و نقل

جلسه هم اندیشی با نمایندگان شرکت‌های مالک واگن های مسافری – خبرگزاری مهر |

به گزارش خبرگزار مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، به منظور افزایش ضریب آماده به کار بودن سالن‌های قطارهای مسافری همزمان با نزدیک شدن به ایام پیک مسافرت‌های نوروزی جلسه هم اندیشی با نمایندگان شرکت‌های مالک واگن برگزار شد. در این جلسه در خصوص اتمام تعمیرات واگن‌های مسافری قبل از شروع ایام پیک …

به گزارش خبرگزار مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، به منظور افزایش ضریب آماده به کار بودن سالن‌های قطارهای مسافری همزمان با نزدیک شدن به ایام پیک مسافرت‌های نوروزی جلسه هم اندیشی با نمایندگان شرکت‌های مالک واگن برگزار شد.

در این جلسه در خصوص اتمام تعمیرات واگن‌های مسافری قبل از شروع ایام پیک مسافرت‌های نوروزی گفتگو شد و بر حضور تمام وقت نمایندگان شرکت‌ها جهت پیگیری مشکلات احتمالی بحث و تبادل نظر شد.

در ادامه این جلسه نسبت به بازآموزی و تجهیز مأمورین فنی به ابزار و قطعات مورد نیاز در طول مسیر برای سیر ایمن قطارها تأکید شد.

این جلسه با حضور لطیفی معاون بهره برداری و ناوگان راه آهن تهران، حمیدی رئیس و معاونین اداره ناوگان و نمایندگان شرکت‌های مالک واگن‌های مسافری در سالن اجتماعات راه آهن تهران برگزار شد.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!