دسته بندی نشده

جزئیات بودجه ۱۴۰۲ شهرداری رفسنجان/ به دنبال تأمین شغل برای معتادان بهبودیافته هستیم

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مجید کهنوجی عصر امروز _چهارشنبه ۱۲ بهمن_ در نشست خبری به مناسبت دهه فجر، با بیان اینکه روزانه ۷۰ هزار مترمربع از معابر شهری زیرسازی و آسفالت می‌شود، اظهار کرد: با تلاش همکارانم در شهرداری هر روز یک کوچه آسفالت می‌شود. وی با اشاره به اینکه حجم اجرای عملیات …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مجید کهنوجی عصر امروز _چهارشنبه ۱۲ بهمن_ در نشست خبری به مناسبت دهه فجر، با بیان اینکه روزانه ۷۰ هزار مترمربع از معابر شهری زیرسازی و آسفالت می‌شود، اظهار کرد: با تلاش همکارانم در شهرداری هر روز یک کوچه آسفالت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه حجم اجرای عملیات سنگفرش و پیاده روسازی در رفسنجان بالاست، اضافه کرد: با توجه به مصرف بالای سنگفرش در پروژه‌های شهرداری، در بسیاری از مواقع شرکت‌های تولیدکننده جوابگوی نیاز شهرداری نیستند.

شهردار رفسنجان اجرای نزدیک به ۱۳۰ پروژه عمرانی در نقاط مختلف شهر رفسنجان را یک دستاورد دانست و خاطرنشان کرد: پروژه‌های شهری در جای جای شهر و در همه محلات جریان دارند.

کهنوجی از افزایش سرانه فضای سبز از ۱۹.۵ به ۲۲ مترمربع و بالاتر از میانگین تعریف شده خبر داد و گفت: گسترش، حفظ و نگهداری فضای سبز شهری از دغدغه‌های مهم مدیریت شهری بوده و احداث بوستان‌های محله‌ای در همین راستا اجرا شده است.

وی با اشاره به آماده سازی سه محل برای جمع آوری و ساماندهی متکدیان در رفسنجان، خاطرنشان کرد: این مجموعه‌ها در بلوار زائر و بلوار آیت الله هاشمی (ره) واقع شده‌اند.

شهردار رفسنجان از مشارکت خیریه‌ها در ساماندهی متکدیان و کودکان کار قدردانی کرد و گفت: به همت خیریه کوثر و خیریه مهرآفرین مراکزی برای معتادان بهبودیافته خانم و آقا در نظر گرفته شده و به دنبال تأمین شغل برای آنها هستیم.

کهنوجی با اشاره به اختصاص بودجه دو هزار میلیاردی شهرداری رفسنجان برای سال آینده، تصریح کرد: ۶۰۰ میلیارد تومان از این بودجه برای هزینه‌های جاری و ۱۴۰۰ میلیارد برای هزینه‌های عمرانی صرف می‌شود.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!