صنعت و تجارت

جراحی زیبایی پرحاشیه‌ترین بی‌ام‌و که به زشتی مشهور شده/ عکس

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،امیرمسعود عابدین پکیج ارائه شده برای بدنه، ترکیبی هماهنگ از ظرافت و تهاجمی بودن است.در حالی که طراحی استاندارد ممکن است آزاردهنده باشد، کیت رنگید دیزاین موفق می‌شود تا تعادلی ایجاد کند. به عنوان یادآوری، نسل هفتم سری ۷ اولین‌بار در آوریل سال گذشته رونمایی شد و در ژوئیه ۲۰۲۲ …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،امیرمسعود عابدین پکیج ارائه شده برای بدنه، ترکیبی هماهنگ از ظرافت و تهاجمی بودن است.در حالی که طراحی استاندارد ممکن است آزاردهنده باشد، کیت رنگید دیزاین موفق می‌شود تا تعادلی ایجاد کند.

به عنوان یادآوری، نسل هفتم سری ۷ اولین‌بار در آوریل سال گذشته رونمایی شد و در ژوئیه ۲۰۲۲ به تولید رسید فقط چند ماه بعد، BMW دو میلیونمین تولید سری ۷ را در کارخانه دینگولفینگ خود جشن گرفت.

جراحی زیبایی پرحاشیه‌ترین بی‌ام‌و که به زشتی مشهور شده/ عکس

این بسته شامل لبه سپر جلو، دیفیوزر سپر عقب، رکاب‌های جانبی، سقف و اسپویلر عقب و همچنین جلوپنجره و روکش آینه است.

جراحی زیبایی پرحاشیه‌ترین بی‌ام‌و که به زشتی مشهور شده/ عکس

هر یک از این اجزا با دقت طراحی شده‌اند تا به طور یکپارچه، با خطوط موجود در سری ۷ ادغام شوند، که منجر به ظاهری منسجم و ظریف می‌شود.یکی از جذاب‌ترین جنبه‌های پیشنهاد رنگید دیزاین، در دسترس بودن آن در سراسر جهان است.مهم نیست در کجا قرار دارید، می‌توانید به این کیت تیونینگ اختصاصی دسترسی داشته باشید.این تیونر همچنین خدمات نصب را ارائه می‌دهد.در حال حاضر، این کیت برای نسخه های ۷۴۰i ،۷۴۰d و ۷۶۰i آخرین سری ۷ موجود است.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در مراجعه کنید.

۵۸۵۸

منبع خبر خبر آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!