دسته بندی نشده

جذاب‌‌ترین کشور اروپایی برای سرمایه‌‌گذاری در خدمات مالی آتی

محققان شرکت ارنست‌اند‌یانگ گفتند که رتبه اول بریتانیا نشان داد که جذابیت خود را برای سرمایه‌گذاران بین‌‌المللی پس از برگزیت حفظ کرده است؛ اما آنها گفتند فرانسه در حال جبران است. یکی از شرکای مدیریت خدمات مالی در شرکت ارنست‌اند یانگ گفت: «فرانسه به سرعت در حال رشد است و فاصله خود را با بریتانیا …

محققان شرکت ارنست‌اند‌یانگ گفتند که رتبه اول بریتانیا نشان داد که جذابیت خود را برای سرمایه‌گذاران بین‌‌المللی پس از برگزیت حفظ کرده است؛ اما آنها گفتند فرانسه در حال جبران است.

یکی از شرکای مدیریت خدمات مالی در شرکت ارنست‌اند یانگ گفت: «فرانسه به سرعت در حال رشد است و فاصله خود را با بریتانیا کم می‌‌کند و حتی برای اولین‌بار از آن در جذب بیشترین تعداد پروژه‌های سرمایه‌‌گذاری از ایالات‌‌متحده پیشی می‌‌گیرد.» اسپانیا، آلمان و ایرلند پنج کشور برتر در رده‌بندی شرکت ارنست‌اند یانگ را تکمیل کردند؛ درحالی‌که مادرید، دوبلین و برلین پنج شهر برتر را بودند. شرکت ارنست‌اند یانگ گفت که بریتانیا همچنان به جذب پروژه‌های جدید بیشتر نسبت به فرانسه که تمایل به ایجاد شغل بیشتر دارند به جای توسعه پروژه‌های موجود ادامه داد. بر اساس گزارش رویترز، نظرسنجی شرکت ارنست‌اند یانگ از سرمایه‌‌گذاران جهانی نشان داد که بریتانیا همچنین به‌عنوان جذاب‌‌ترین کشور اروپایی برای سرمایه‌‌گذاری در خدمات مالی آتی، بالاتر از آلمان در رتبه دوم و فرانسه در رتبه سوم است.


منبع

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!