بورس کالا

ثبت معامله ۲.۶ میلیون تن انواع محصول در بورس کالا

به گزارش سرمایه ایرانی، در هفته گذشته تالار محصول‌های صنعتی و معدنی بورس کالا شاهد معامله ۲ میلیون و ۲۱۴ هزار و ۹۴۱ تن انواع کالا و محصول به ارزش نزدیک ۱۵ هزار و ۶۹۲ میلیارد تومان بود. در این تالار یک میلیون و ۲۸۳ هزار و ۸۶۱ تن سیمان، ۴۲۹ هزار تن سنگ آهن، …

به گزارش سرمایه ایرانی، در هفته گذشته تالار محصول‌های صنعتی و معدنی بورس کالا شاهد معامله ۲ میلیون و ۲۱۴ هزار و ۹۴۱ تن انواع کالا و محصول به ارزش نزدیک ۱۵ هزار و ۶۹۲ میلیارد تومان بود.

در این تالار یک میلیون و ۲۸۳ هزار و ۸۶۱ تن سیمان، ۴۲۹ هزار تن سنگ آهن، ۳۳۹ هزار و ۸۷۰ تن فولاد، ۱۳۲ هزار و ۶۰۰ تن آهن اسفنجی، ۲۶ هزار و ۸۰۰ تن روی، ۶ هزار و ۵۵۰ تن مس، ۶ هزار و ۴۰۰ تن آلومینیوم، ۲۰۰ تن کنسانتره مولیبدن و ۶۰ تن کنسانتره فلزات گران‌بها معامله شد.

در هفته معاملاتی منتهی به ۲۵ فروردین همچنین در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی، ۴۳۷ هزار و ۴۲۱ تن انواع کالا و محصول به ارزش بیش از ۹ هزار و ۱۶۷ میلیارد تومان به فروش رسید.

در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی ۱۲۳ هزار تن وکیوم باتوم، ۱۰۵ هزار و ۵۹۱ تن قیر، ۱۰۳ هزار و ۹۹۶ تن مواد پلیمری، ۴۵ هزار و ۴۹۴ تن مواد شیمیایی، ۴۳ هزار تن لوب کات، ۹ هزار و ۹۰۰ تن گوگرد، ۵ هزار و ۱۹۶ تن روغن پایه، یک‌هزار و ۱۴ تن فرآورده‌های نفتی، ۲۴۰ تن گازها و خوراک‌ها و ۱۵۰ تن عایق رطوبتی معامله شد.

به گزارش بورس کالا,بازار فرعی نیز شاهد معامله ۱۲ هزار و ۲۹۰ تن انواع کالا و محصول به ارزش بیش از ۲۵۲ میلیارد تومان بود.

منبع خبر : سرمایه ایرانی

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!