اخبار اجتماعیاستان ها

ثبت بیش از ۶ و نیم میلیون تردد در هفته گذشته

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، محمد جولانژاد امروز یک شنبه _دوازدهم شهریورماه_ در جمع رسانه‌ها اظهار کرد: در بازه زمانی چهارم لغایت دهم شهریور ماه ۶ میلیون و ۵۶۸ هزار و ۷۰۵ تردد در محورهای استان خوزستان ثبت شده است که نسبت به هفته گذشته افزایش ۲۲ درصدی را نشان می‌دهد. وی افزود: با …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، محمد جولانژاد امروز یک شنبه _دوازدهم شهریورماه_ در جمع رسانه‌ها اظهار کرد: در بازه زمانی چهارم لغایت دهم شهریور ماه ۶ میلیون و ۵۶۸ هزار و ۷۰۵ تردد در محورهای استان خوزستان ثبت شده است که نسبت به هفته گذشته افزایش ۲۲ درصدی را نشان می‌دهد.

وی افزود: با توجه به نزدیک شده به اربعین حسینی محور آبادان به خرمشهر با ثبت ۲۱۷ هزار و ۶۳۷ تردد بیشترین تردد را داشته و پس از آن محورهای ماهشهر به بندر امام با ثبت ۱۶۸ هزار و ۱۷۷ تردد و شوش به اهواز با ثبت ۱۵۶ هزار و ۵۷۵ تردد بیشترین میزان تردد جاده‌ای را داشتند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خوزستان با اشاره ثبت ۸۸۶ هزار و ۵۵۸ تردد ماشین سنگین، ادامه داد: میزان تردد سنگین نسبت به هفته گذشته افزایش ۴ درصدی داشته و کمربندی غرب به شرق اهواز با ثبت ۳۶ هزار و ۴۶ تردد سنگین بیشترین تردد سنگین را داشته است و پس از آن محورهای اندیمشک خرم آباد و شوش به اهواز به ترتیب با ۳۴ هزار و ۳۶۲ و ۳۳ هزار و ۸۰ تردد قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه سرعت متوسط ثبت شده در استان ۷۴ کیلومتر بر ساعت بود، اضافه کرد: بیشترین سرعت متوسط ثبت شده طی هفته گذشته مربوط به محور خرم آباد به اندیمشک با ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت بود.

جولانژاد توضیح داد: بیشترین تردد در محورهای استان در ساعت ۱۸ الی ۱۹ صورت گرفته و علاوه بر آن پلاک‌های استان لرستان، تهران و بوشهر به ترتیب بیشترین پلاک‌های ثبت شده در استان از تاریخ ۴ الی ۱ شهریور بود.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!