اخبار اقتصادی و صنعتیاقتصاد کلان

تکذیب محدودیت ورود پراید و پیکان به جزیره کیش در ایام نوروز

به گزارش سرمایه ایرانی، سعید پورزادی با اشاره به برخی محدودیت‌ها بر اساس ظرفیت تاب‌آوری و برد زیستی جزیره کیش، اظهار کرد: تمهیدات لازم دیده شده و تمام تلاش سازمان منطقه آزاد کیش، سرمایه گذاران، هتل‌داران و همه ساکنان جزیره استقبال شایسته از مسافران نوروزی کیش است. وی افزود: با افزایش ضریب اسکان و ساماندهی …

به گزارش سرمایه ایرانی، سعید پورزادی با اشاره به برخی محدودیت‌ها بر اساس ظرفیت تاب‌آوری و برد زیستی جزیره کیش، اظهار کرد: تمهیدات لازم دیده شده و تمام تلاش سازمان منطقه آزاد کیش، سرمایه گذاران، هتل‌داران و همه ساکنان جزیره استقبال شایسته از مسافران نوروزی کیش است.

وی افزود: با افزایش ضریب اسکان و ساماندهی کمپ‌های مسافری نسبت به سال گذشته خدمات متفاوتی را به مسافران نوروزی ارائه می‌دهیم.

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با مثبت ارزیابی کردن وضعیت حمل‌ونقل درون شهری، ظرفیت تولید آب و برق مورد نیاز جزیره، ادامه داد: افزایش ظرفیت پروازها، لندینگ کرافت‌ها و شناورهای مسافربری جزیره کیش برای استقبال از مهمانان نوروزی پیش بینی شده است.

وی گفت: هیچ گونه محدودیتی برای ورود خودرو مسافران نوروزی وجود ندارد و خبر منتشر شده از سوی یکی از مجموعه‌های بخش خصوصی بوده است.

پورزادی اضافه کرد: شعار دولت سیزدهم این است که بتوانیم عدالت را ایجاد کنیم، ظرفیت گردشگری خوبی در جزیره کیش برای استقبال از مردم شریف ایران آماده شده است.

منبع: تسنیم

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!