دسته بندی نشده

تلاش دولت این بوده سال ۱۴۰۱ را با رشد اقتصادی به پایان ببرد

– اخبار سیاسی – به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، به نقل از خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور صبح امروز به‌منظور دفاع از کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۲ در صحن علنی مجلس شورای اسلامی طی سخنانی اظهار داشت: باید برای وضعیت کشور علیرغم همه دشمنی‌ها و توطئه‌ها شکرگزار خداوند متعال باشیم …

– اخبار سیاسی –

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، به نقل از خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور صبح امروز به‌منظور دفاع از کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۲ در صحن علنی مجلس شورای اسلامی طی سخنانی اظهار داشت: باید برای وضعیت کشور علیرغم همه دشمنی‌ها و توطئه‌ها شکرگزار خداوند متعال باشیم و حضور و صبر مردم موجب شد دشمن ناکام شود. برخی می‌خواهند بخش قابل توجهی از حاکمیت ما را به‌خاطر اقدامات انقلابی‌اش مورد سرزنش قرار دهند؛ هیچ ارتش و نیروی مسلحی در جهان به‌میزانی که سپاه با تروریسم مقابله کرده، اقدامات نداشته و ارتش‌ها و سران منطقه به این معترف این حقیقت هستند.

تصویب کلیات بودجه ۱۴۰۲ در کمیسیون برنامه و بودجهوی افزود: نقش سپاه در برخورد با تروریسم نقش اول و ارزشمندی است؛ مسئولان عالی سیاسی منطقه بارها به ما گفته‌اند اگر سپاه و سپاه قدس و شهید سلیمانی و بسیاری از این همکاری‌ها شرایط در منطقه به‌نوعی دیگری بود. از همه عزیزان سپاه تقدیر می‌کنم و کسانی که امروز می‌خواهند سپاه مقتدر را مورد سرزنش قرار دهند به‌خاطر حرکت انقلابی سپاه در مبارزه با تروریسم و حمایت از مردم، تلاشی مذبوحانه است و مانند محاسبات قبلی‌شان محکوم به شکست است.

رئیس‌جمهور عنوان کرد: در سال جاری تلاش دولت این بوده ۱۴۰۱ را با رشد اقتصادی به پایان ببرد؛ قبل از آغاز دولت شاهد ۰.۴ رشد بودیم و دهه ۹۰ مشکلات زیادی وجود وجود داشت و ولی امروز حدود ۴ ردصد رشد اقتصادی داریم؛ این نشانگر تلاش همه بخش‌هاست.

رئیسی گفت: شرایط فعلی کشور نشان از رشد سرمایه‌گذاری، کاهشی شدن تورم و رشد تولید است. ۵ درصد رشد تولید و بیش از ۵ درصد رشد تجهیزات تولیدی را داشته‌ایم که زمینه رشد است؛ هم‌چنینی اشتغال ما رشد داشته و این‌ها نشانه‌های حرکت دولت برای تحقق بودجه ۱۴۰۱ است.

ادامه دارد….

منبع خبر : ایران اکونا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!