دسته بندی نشده

تقاطع بلوار شهید رجایی و راه‌آهن مسدود می‌شود

یعقوب دبیری‌نژاد در گفتگویی، اظهار کرد: به‌منظور عملیات خاکریزی و احداث پایه‌های پل در دست احداث تقاطع پیامبر اعظم (ص)، به‌زودی تقاطع بلوار راه آهن و شهید رجایی، مسدود خواهد شد. وی افزود: پیش‌بینی می‌کنیم با مسدود کردن محل احداث پایه‌های پل، شاهد ترافیک سنگین‌تری باشیم و به همین منظور شهروندان می‌توانند از طریق راست‌گردهای …

یعقوب دبیری‌نژاد در گفتگویی، اظهار کرد: به‌منظور عملیات خاکریزی و احداث پایه‌های پل در دست احداث تقاطع پیامبر اعظم (ص)، به‌زودی تقاطع بلوار راه آهن و شهید رجایی، مسدود خواهد شد.

وی افزود: پیش‌بینی می‌کنیم با مسدود کردن محل احداث پایه‌های پل، شاهد ترافیک سنگین‌تری باشیم و به همین منظور شهروندان می‌توانند از طریق راست‌گردهای احداث شده از این تقاطع عبور کنند.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس تصریح کرد: با توجه به ترافیک سنگین ورودی شهر، رانندگان مسیر شمال به جنوب بلوار راه‌آهن می‌توانند به‌طور موقت از طریق چپ‌گرد احداث شده وارد بلوار شهید رجایی شوند تا ترافیک در این نقطه کاهش یابد.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس تصریح کرد: تکمیل این پل، گره ترافیکی این نقطه را برای همیشه رفع خواهد کرد و ساکنان شهرک پیامبر اعظم (ص) و صنایع غرب بندرعباس دسترسی راحت‌تری به مرکز شهر پیدا خواهند کرد اما تا زمان اتمام این پروژه با مشکلات ترافیکی روبه‌رو خواهیم بود که پیشاپیش از همه همشهریان عذرخواهی می‌کنیم.

وی ادامه داد: این پل قرار بود ابتدا به‌صورت زیرگذر طراحی شود که به‌منظور مقابله با سیلاب‌های احتمالی، نقشه‌های اجرایی آن به‌صورت روگذر تغییر کرد، همچنین این پل پس از افتتاح، نخستین و کامل‌ترین پل شهر بندرعباس خواهد بود که از هر چهار طرف دارای رمپ‌ها و لوپ‌های ورودی و خروجی است.

دبیری‌نژاد خاطرنشان کرد: در حال حاضر سه رمپ راستگرد تقاطع پیامبر اعظم (ص) تکمیل شده است و با جابه‌جایی ارتفاع شبکه برق فشار قوی مجاور، راستگرد چهارم به‌زودی عملیات احداث آن نیز آغاز خواهد شد که لازم می دانم از مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای استان برای همکاری و جابه‌جایی دکل فشار قوی قدردانی کنم و امیدوارم با رفع معارض و حریم سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان هرچه سریع‌تر شاهد افتتاح این پروژه مهم باشیم.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!