دسته بندی نشده

تشکیل سازمان فناوری‌های نوین ابهام دارد

به گزارش سرمایه ایرانی، علی‌اصغر قائمی، درباره سرانجام رد اساسنامه سازمان فناوری‌های نوین از سوی وزارت کشور اظهار کرد: اساسنامه این سازمان از سوی وزارت کشور رد شده است و درخواست داشتند که جلسه مشترک سه جانبه فی مابین وزارت کشور، شهرداری تهران و شورای اسلامی شهر تهران برگزار شود. وی با بیان اینکه وزارت …

به گزارش سرمایه ایرانی، علی‌اصغر قائمی، درباره سرانجام رد اساسنامه سازمان فناوری‌های نوین از سوی وزارت کشور اظهار کرد: اساسنامه این سازمان از سوی وزارت کشور رد شده است و درخواست داشتند که جلسه مشترک سه جانبه فی مابین وزارت کشور، شهرداری تهران و شورای اسلامی شهر تهران برگزار شود.

وی با بیان اینکه وزارت کشور در نامه‌ای دو صفحه‌ای به‌طور کامل دلایل خود را در مورد این مخالفت بیان کرده است، افزود: مقرر شده در جلسه‌ای که هنوز تشکیل نشده، شهرداری تهران دلایل خود را در مورد تأسیس این سازمان جدید ارائه کند و شورای شهر تهران نیز دلایل موافقت یا مخالفت خود را در این زمینه بیان کند.

رئیس کمیته هوشمندسازی شورای شهر تهران ادامه داد: وزرات کشور در نامه خود اعلام کرده بود که تأسیس این سازمان موازی‌کاری است و باعث افزایش ساختار و نیروی انسانی خواهد شد و هزینه‌های سرباری خواهد داشت، مضاف بر اینکه موضوعاتی که در این سازمان پیش‌بینی شده، در بخش‌های فعلی شهرداری قابل تحقق است.

وی با بیان اینکه وزارت کشور به‌عنوان نهاد بالادستی شوراهای شهر می‌تواند نسبت به تصمیمات واکنش نشان دهد، اما این اولین بار است که وزارت کشور در مورد مصوبه‌ای در شورای شهر تهران مستقیم ورود می‌کند، افزود: هنوز این جلسه تشکیل نشده است و در مورد تشکیل یا عدم تشکیل این سازمان ابهام وجود دارد.

منبع: ایسنا

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!