اخبار اقتصادی و صنعتیاقتصاد کلان

تسهیل دسترسی به قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان

به گزارش سرمایه ایرانی به نقل از روابط عمومی سازمان نصر کشور، جلسه هماهنگی با مرکز تنظیم مقررات مالیاتی سازمان امور مالیاتی با حضور رئیس و معاون مرکز تنظیم مقررات مالیاتی و نمایندگان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای برگزار شد. در این جلسه با تاکید بر تعاملات سازنده قبلی، مسائل و دغدغه‌های اعضای سازمان نظام صنفی …

به گزارش سرمایه ایرانی به نقل از روابط عمومی سازمان نصر کشور، جلسه هماهنگی با مرکز تنظیم مقررات مالیاتی سازمان امور مالیاتی با حضور رئیس و معاون مرکز تنظیم مقررات مالیاتی و نمایندگان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای برگزار شد. در این جلسه با تاکید بر تعاملات سازنده قبلی، مسائل و دغدغه‌های اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، هم به عنوان مودی و هم به عنوان بازوی اجرایی قانون، مطرح شد.

پیرو این جلسه توافقاتی برای ارتقا همکاری‌ها صورت گرفت که از آن جمله می‌توان به برگزاری وبینار با حضور رئیس مرکز تنظیم مقررات مالیاتی و همچنین تعامل دوجانبه برای همکاری دبیرخانه سازمان نصر در زمینه دریافت مصوبات، اطلاعیه‌ها و سایر مستندات و انتشار اختصاصی آن جهت اطلاع‌رسانی به اعضا سازمان، اشاره کرد.

با توجه به اعلام رئیس مرکز تنظیم مقررات مالیاتی تمامی مستندات قانونی و اطلاعیه‌های رسمی این حوزه در پایگاه اطلاع‌رسانی intamedia.ir، بخش «پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان» در اختیار عموم قرار داده می‌شود، با این حال سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در تعامل با این مرکز و برای تسهیل دسترسی اعضا سازمان، محتوای این حوزه را تجمیع و منتشر خواهد کرد.

اعضای محترم سازمان می‌توانند برای دسترسی به این محتوا به کانال تلگرامی mytaxgov مراجعه کنند.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!