صنعت و تجارت

تسلا بی‌سروصدا یک وسیله جدید ساخته‌است!/ عکس

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،تینا مزدکی_ در رویداد تحویل سایبرتراک چیزی که واقعا توجه‌ها را به خود جلب کرد، خود وانت هیولا نبود، آن چیزی که توسط یوتیوب و روزنامه‌نگار مت واتسون در یک ویدیوی اخیر توصیف شده است، کالسکه الهام گرفته شده از سایبرتراک بود. چیزهای زیادی وجود دارد که ما نمی‌دانیم و …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،تینا مزدکی_ در رویداد تحویل سایبرتراک چیزی که واقعا توجه‌ها را به خود جلب کرد، خود وانت هیولا نبود، آن چیزی که توسط یوتیوب و روزنامه‌نگار مت واتسون در یک ویدیوی اخیر توصیف شده است، کالسکه الهام گرفته شده از سایبرتراک بود. چیزهای زیادی وجود دارد که ما نمی‌دانیم و به احتمال زیاد تسلا هرگز برای تولید انبوه آن برنامه‌ریزی نمی‌کند.

با قضاوت بر اساس تصاویر این وسیله نقلیه به اندازه یک گاری گلف که در رسانه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، می‌تواند تا شش نفر را در سالن‌های وسیع کارخانه جابه جا کند و یادآور نوع حمل و نقلی است که مسافران را در ترمینال‌های فرودگاه جابه جا می‌کنند.

تسلا بی‌سروصدا یک وسیله جدید ساخته‌است!/ عکس

به نظر می‌رسد این گاری مانند پسر عموی بزرگ‌تر خود دارای یک اسکلت بیرونی کوچک‌شده از پانل‌های فولادی ضد زنگ خم شده و حتی یک نوار نوری براق در جلو باشد.

منبع futurism

۲۲۷۳۲۳

منبع خبر خبر آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!