دسته بندی نشده

تست کرونای فائوچی مثبت شد!

 آزمایش کرونای”آنتونی فائوچی” مشاور ارشد جو بایدن در امور بیماری همه گیر کووید – ۱۹ و پزشک مشهور و چهره مبارزه با این بیماری از زمان آغاز آن در ایالات متحده، نیز مثبت شد. موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا روز چهارشنبه به وقت محلی پس از ابتلای  اعلام کرد  فائوچی ۸۱ ساله …

 آزمایش کرونای”آنتونی فائوچی” مشاور ارشد جو بایدن در امور بیماری همه گیر کووید – ۱۹ و پزشک مشهور و چهره مبارزه با این بیماری از زمان آغاز آن در ایالات متحده، نیز مثبت شد.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا روز چهارشنبه به وقت محلی پس از ابتلای  اعلام کرد  فائوچی ۸۱ ساله اخیرا با جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا یا سایر مقامات ارشد  این کشور تماس نزدیک نداشته است.

این موسسه اعلام کرد فائوچی دارای علائم خفیف کرونا است. وی کاملا واکسینه شده و دو نوبت واکسن تکمیلی نیز دریافت کرده است.

قرار بود فائوچی روز پنجشنبه در کمیته بهداشت، آموزش، کار و بازنشستگی سنا حاضر شود تا در مورد پاسخ دولت آمریکا به همه‌گیری کرونا توضیح دهد.

در بیانیه موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمده است: فائوچی در قرنطینه قرار گرفته است و از خانه به کار خود ادامه می دهد. وی دستورالعمل های کرونایی مرکز پیشگیری و کنترل بیماری های آمریکا را دنبال می کند و پس از منفی شدن آزمایش کرونا، به محل کار خود باز خواهد گشت.


منبع

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!