اخبار اقتصادی و صنعتیاقتصاد کلان

تردد در محورهای برون‌شهری بیش از ۵ درصد افزایش یافت

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از وزارت راه و شهرسازی، در شبانه‌روز گذشته بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی، سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳.۴ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ انجام شده است که هم‌وطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت‌های مناسب‌تری را …

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از وزارت راه و شهرسازی، در شبانه‌روز گذشته بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی، سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳.۴ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ انجام شده است که هم‌وطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت‌های مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات سه تا چهار انجام شده است.

بیشترین ترددها در آزاد راه کرج- قزوین با ۱۵۸ هزار و ۱۶۵ خودرو، آزادراه تهران- کرج با ۱۴۲ هزار و ۲۱۱ خودرو و آزاد راه کرج – تهران با ۱۳۳ هزار و ۲۴۲ خودرو در ۲۴ ساعت گذشته به ثبت رسید.

همچنین مرکز مدیریت راه‌های کشور، آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۵۷۸ تردد شمار فعال در محورهای برون‌شهری را اعلام کرد که بر اساس این گزارش، آمار ترددها نسبت به روز قبل ۵.۷ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!