دسته بندی نشده

ترافیک همدانی‌ها را کلافه کرده است

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، حمید بادامی‌نجات امروز_ دوشنبه دهم بهمن_ در جلسه علنی شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به وضعیت ترافیکی شهر، اظهار کرد: با وجود دوربین‌ها در سطح شهر وضعیت ترافیک هر روز نسبت به گذشته بدتر می‌شود. وی ادامه داد: شهرداری، حداقل گزارشی یک صفحه‌ای به شورا ارائه دهد که …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، حمید بادامی‌نجات امروز_ دوشنبه دهم بهمن_ در جلسه علنی شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به وضعیت ترافیکی شهر، اظهار کرد: با وجود دوربین‌ها در سطح شهر وضعیت ترافیک هر روز نسبت به گذشته بدتر می‌شود.

وی ادامه داد: شهرداری، حداقل گزارشی یک صفحه‌ای به شورا ارائه دهد که چه الگوی ترافیکی و آماری از دوربین‌‎های نصب شده در سطح شهر کشف کرده است.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری، مالی و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان گفت: راهنمایی و رانندگی نقش فعالی در شهر ندارد در حالی که باید ترافیکی را هدایت کند.

وی با اشاره به وضعیت نامناسب ترافیک در تمام مناطق شهر تصریح کرد: ترافیک تمام شهروندان را کلافه کرده است و در بروز این وضعیت تمام دستگاه‌ها، راهنمایی و رانندگی و شهرداری به سهم خود مقصر هستند و نباید تقصیرها را گردن یکدیگر بیندازند.

عضو شورای اسلامی شهر همدان در خصوص ارائه به موقع دفترچه تعرفه عوارض و بهای خدمات ۱۴۰۲ شهرداری افزود: این دفترچه در موعد مقرر از یکم تا سوم بهمن‌ماه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش سرمایه ایرانی، افزایش میزان تولید خودرو و گسترش شهرنشینی، شهرها با معضل شلوغی و افزایش ترافیک به خصوص در قسمت‌های مرکزی شهرها را شاهد هستیم عوارض ناشی از ترافیک مانند آلودگی هوا، اتلاف وقت، آلودگی صوتی، هدر رفتن سوخت، تصادفات و بسیاری از هزینه‌های مالی دیگر نیز به مشکلات قابل توجهی تبدیل شده است که فشار زیادی بر زیرساخت‌های شهر وارد می‌کند.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!