دسته بندی نشده

ترافیک شهر برای مردم غیرقابل تحمل است

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مجید نادرالاصلی امروز _چهارشنبه دوازدهم بهمن_ در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: در نقاط مرکزی شهر با مشکل پارکینگ روبه‌رو هستیم و همین کمبود معضلات ترافیکی را دوچندان کرده است. وی با تاکید بر افزایش تعداد پارکینگ‌ها در سطح شهر افزود: در حوزه حمل‌ونقل عمومی به‌ویژه …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، مجید نادرالاصلی امروز _چهارشنبه دوازدهم بهمن_ در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: در نقاط مرکزی شهر با مشکل پارکینگ روبه‌رو هستیم و همین کمبود معضلات ترافیکی را دوچندان کرده است.

وی با تاکید بر افزایش تعداد پارکینگ‌ها در سطح شهر افزود: در حوزه حمل‌ونقل عمومی به‌ویژه در بخش اتوبوسرانی به دلیل مشکلات فراوان همچون کمبود اعتبارات و نبود اتوبوس هنوز نتوانسته‌ایم زیرساخت‌ها را فراهم کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه ترافیک شهر برای مردم غیرقابل تحمل است، تصریح کرد: جریان‌سازی انتظامی و فرهنگ شهروندی به عنوان زیرساخت نخست شکل نگرفته است که در این راستا باید جلسات هماهنگی و گفت‌وگو از سوی شهرداری و نیروی انتظامی برگزار شود.

وی فراهم شدن زیرساخت‌ها در این حوزه را مهم دانست و گفت: صرف مصوب کردن یک لایحه و گذاشتن آن در کارتابل مسئولان مشکلی را رفع نمی‌کند، لذا باید برای رفع مشکل ترافیکی اقدام اساسی انجام شود.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!