دسته بندی نشده

تدوین طرح توانمندسازی جامع زنان سرپرست خانوار در شورای شهر تهران

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی زهرا شمس‌احسان امروز_ دوشنبه سوم بهمن_ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: زنان سرپرست خانوار به واسطه تعدد نقش‌ها در خانواده و اجتماع در وضعیت خاصی قرار دارند و نیازمند توانمندی ها و مهارت‌های متعددی هستند که بتوانند ضمن پرداختن به مشکلات فردی خود در راهبری خانواده نیز موفق باشند. …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی زهرا شمس‌احسان امروز_ دوشنبه سوم بهمن_ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: زنان سرپرست خانوار به واسطه تعدد نقش‌ها در خانواده و اجتماع در وضعیت خاصی قرار دارند و نیازمند توانمندی ها و مهارت‌های متعددی هستند که بتوانند ضمن پرداختن به مشکلات فردی خود در راهبری خانواده نیز موفق باشند.

وی ادامه داد: وضعیت اغلب پیچیده و ویژه این خانواده‌ها باعث شده است تا در مقایسه با سایر زنان، فرصت‌های کمتری برای مشارکت اقتصادی و اجتماعی در اختیار داشته باشند.

رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به روند رو به رشد آمار زنان سرپرست خانوار، کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران طرح توانمندسازی جامع زنان سرپرست خانوار را تدوین کرد که در برنامه پنج ساله سوم توسعه شهرداری محقق نشده بود.

خبر در حال تکمیل است..

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!