صنعت و تجارت

تداوم کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو/ جدول خودرو

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از توقف نوسانات قیمتی در بین خودروهای پراید در ۲۴ ساعت گذشته‌است. در بین خودروهای پژو موجود در بازار از ۶۴۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۶۴۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۵ …

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از توقف نوسانات قیمتی در بین خودروهای پراید در ۲۴ ساعت گذشته‌است.

در بین خودروهای پژو موجود در بازار از ۶۴۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۶۴۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ این خودرو نیز در این مدت ۵ میلیون تومان ارزان شده‌است و ۶۲۰ میلیون تومان قیمت خورده‌است و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ نیز از ۶۰۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۵۹۵ میلیون تومان رسیده‌است.

در بین خودروهای تارا نیز تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ از یک میلیارد و ۳۵ میلیون تومان در روز گذشته، امروز به یک میلیارد و ۱۰ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای دنا نیز در این مدت از نوسانات قیمتی در امان نبوده‌اند، به طوری که دنا توربوپلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ از یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به یک میلیارد و ۴۰ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای رانا نیز در این مدت کاهش چشمگیر قیمت‌ها را تجربه کردند؛ رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ از ۶۱۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۶۰۰ میلیون تومان رسیده‌است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده‌است

۲۲۳۲۲۷

منبع خبر خبر آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!