دسته بندی نشده

تداوم روند کاهشی قیمت دلار و سکه

به گزارش اقتصادنیوز ؛ قیمت دلار و قیمت سکه  در روز های اخیر روز ریل کاهش قرار گرفته  و به سمت پایین در حال حرکت است. معامله گران معتقدند با  دخالت بازار ساز  اسکناس آمریکایی مجبور به کاهش شده است. این دسته از معامله گران تزریق عرضه و محدودیت فعالیت معامله گران بزرگ را عامل نزولی شدن نرخ دلار می دانند.  …

به گزارش اقتصادنیوز ؛ قیمت دلار و قیمت سکه  در روز های اخیر روز ریل کاهش قرار گرفته  و به سمت پایین در حال حرکت است. معامله گران معتقدند با  دخالت بازار ساز  اسکناس آمریکایی مجبور به کاهش شده است. این دسته از معامله گران تزریق عرضه و محدودیت فعالیت معامله گران بزرگ را عامل نزولی شدن نرخ دلار می دانند. 

نرخ دلار متشکل رشد کرد 

نرخ دلار رسمی امروز  هم مانند روز گذشته افزایش را تجربه کرد.  بازار متشکل در ابتدای معاملات نقدی امروز چهارشنبه ۲۵ خرداد ماه با ۲۷ هزار و ۲۷۰ تومان آغاز به کار کرد و قبل از ظهر به ۲۷ هزار و ۲۸۶ تومان رسید. 

نرخ دلار متشکل در نیمه روز به قیمت ۲۷ هزار و ۲۴۸ تومان به فروش رسید. این قیمت نسبت به روز قبل ۶۱ تومان رشد را نشان می دهد.دلار در بازار متشکل عصر امروز ۱۰۵ تومان رشد کرد و بر روی ۲۷ هزار و ۲۹۰ تومان ایستاد. 

 در صرافی ملی هم قیمت فروش دلار در ابتدای معاملات امروز ۲۷ هزار و ۴۴۲ تومان بود و در نیمه ظهر بر روی ۲۷ هزار و ۳۹۱ تومان قرار گرفت که نسبت به روز گذشته ۶۸ تومان بالا تر بود. در ساعات پایانی کار صرافی ملی نرخ دلار ۲۷ هزار و ۴۲۶ تومان اعلام شد که در مقاسه با عصر دیروز ۱۰۳ تومان بالا تر بود. 

قیمت اونس طلا  عصر امروز تقریبا ۱۲  دلار  رشد کرد و به قیمت ۱۸۲۵ دلار معامله شد. قیمت دو فلز گزان بها داخل ایران هم  هم امروز نزولی بود. 

قیمت طلا ۱۸ عیار عصر  امروز در محدوده ۱ میلیون و ۴۳۸هزار و ۸۰۰ تومان مبادله شد  که در مقایسه با دیروز ۳۵ هزار و ۲۰۰ تومان کاهش پیدا کرده بود.

قیمت سکه هم امروز تقریبا ۵۵۰ هزار تومان  کاهش پیدا کرد. قیمت هر قطعه سکه امامی عصر امروز در محدوده ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان معامله شد.

از نظر معامله گران محدوده یاده شده برای سکه بازان از اهمیت بسزایی برخوردار است و در صورت از دست داد مرز یاد شده احتمال برگشت سکه به کانال ۱۴ میلیون تومان هم وجود خواهد داشت. 

ارزش ذاتی سکه با قیمت یاد شده ۱۳ میلیون و ۸۲۱ هزار تومان بود. فاصله ارزش ذاتی سکه با قیمت نقدی آن در بازار ا ۱ میلیون و ۳۷۹ هزار تومان بود و حباب سکه  در محدوده ۹ درصد قرار دارد. 

 


منبع

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!