بورس کالا

تداوم رشد قیمت آهن اسفنجی

به گزارش سرمایه ایرانی,در مبادلات هفته جاری آهن اسفنجی به ۱۲ هزار و ۹۳۶ تومان رسید که نسبت به هفته گذشته از رشد ۴ برخوردار بود. هفته گذشته به رغم رشد قیمت آهن اسفنجی در بورس کالا و نامه وزارت صمت و درخواست از بورس کالا مبنی بر ابطال معاملات به دلیل رشد بی رویه …

به گزارش سرمایه ایرانی,در مبادلات هفته جاری آهن اسفنجی به ۱۲ هزار و ۹۳۶ تومان رسید که نسبت به هفته گذشته از رشد ۴ برخوردار بود. هفته گذشته به رغم رشد قیمت آهن اسفنجی در بورس کالا و نامه وزارت صمت و درخواست از بورس کالا مبنی بر ابطال معاملات به دلیل رشد بی رویه اما این اتفاق نیفتاد و معاملات از سوی بورس کالا تایید شد.

به گزارش بورس کالا,گرچه در هفته گذشته برای کنترل و ساماندهی زنجیره فولاد جلسه ای تشکیل شد و پیرو آن مقرر شد تا صادرات محصولات زنجیره فولاد از سوی تولید کننده صورت گرفته و یا در رینگ صادراتی بورس کالا انجام شود، همچنین برای خرید مواد اولیه نیز سقف مجازی تعیین شد و فروش های اعتباری نیز فعلا متوقف شده و میزان پیش دریافت ها نیز از ۱۰ درصد به ۳۰ درصد افزایش یافت، اما با تمام این اقدامات، روند قیمت ها در بورس کالا همچنان صعودی بود.

منبع خبر : سرمایه ایرانی

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!