دسته بندی نشده

تحلیل تکنیکال/ حجم مشکوک بپاس در محدوده حمایتی

سهم بپاس را در تایم فریم روزانه و مقیاس لگاریتمی بررسی می‌کنیم: بیمه پاسارگارد از شهریور ۱۴۰۰ در بین دو محدوده زرد رنگ در حال نوسان (بازار رنج) می باشد. مشاهده میشود که نماد به حمایت استاتیک خود واکنش مثبت داشته و هم چنین معاملات  اخیر در این محدوده ی حمایتی همراه با افزایش حجم بوده که …

سهم بپاس را در تایم فریم روزانه و مقیاس لگاریتمی بررسی می‌کنیم:

بیمه پاسارگارد از شهریور ۱۴۰۰ در بین دو محدوده زرد رنگ در حال نوسان (بازار رنج) می باشد. مشاهده میشود که نماد به حمایت استاتیک خود واکنش مثبت داشته و هم چنین معاملات  اخیر در این محدوده ی حمایتی همراه با افزایش حجم بوده که نکته ای قابل توجه است. میبینیم که اندیکاتور MACD به تازگی سیگنال خرید صادر کرده و هیستوگرام آن صعودی می باشد. با این شرایط به نظر میرسد که شرایط کم ریسکی برای ورود به معامله فراهم شده است. با قرار دادن حد ضرر در ۱۸۳۰ تومان، تارگت بلند مدت بپاس سقف ناحیه نوسانی یعنی ۲۸۷۰ تومان خواهد بود. R/R در این معامله ۳.۱۱ خواهد بود.

این گزارش صرفاً جنبه تحلیلی دارد و هیچ‌گونه سیگنال خرید و یا فروش نمی‌باشد. (سلب مسئولیت)

 

منبع خبر:

سلب مسئولیت: محتوای تحلیلی فوق منعکس کننده نظر کارشناسان بوده و هیچ توصیه ای برای خرید و فروش در بازار های مالی و سهام نمی باشد .بنابراین مسئولیت تصمیم گیری برای خرید و فروش براساس اطلاعات ، اخبار و تحلیل ها به عهده فرد معامله گر، می باشد.

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!